WYCIECZKI OBJAZDOWE 2017

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów Biuro Podróży AD EURO-TRANS poszerza swoją działalność o organizację imprez turystycznych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu jako przewoźnik, wykwalifikowanej kadrze kierowców i pasji, jaką są dla nas podróże, gwarantujemy, że zorganizowany przez nas wyjazd będzie dla Państwa niepowtarzalnym wspomnieniem.
W naszej ofercie znajdują się wyjazdy zarówno do tych bliskich jak i najdalszych zakątków świata. Na naszej stronie www.adeurotrans.com.pl  dostępne są programy realizowanych przez nas wycieczek. Tworzymy również oferty na zamówienie grupy, wg uwag i sugestii klientów z preferowaną liczbą świadczeń dodatkowych. W prezentowanej ulotce pragniemy przedstawić Państwu najbardziej lubiane programy wycieczek szkolnych i wyjazdów turystyczno- krajoznawczych dla pracowników szkół i innych zakładów pracy.

  • Gigantyczne Kaszuby w Miniaturze – Strysza Buda - od 45 zł.
  • Miodowa Kraina w Kratę Krzemienica – Swołowo – od 40 zł.
  • Pod komendę pruskiego żołdaka – Świnoujście - Fort Gerharda – Międzyzdroje - od 74 zł.
  • Trzej Muszkieterowie – Gdynia – Sopot – Gdańsk od 54 zł.
  • Toruńskie Pierniczki – Toruń – od 74 zł.
  • Wybuchowa Bydgoszcz – Bydgoszcz - od 65 zł.
  • Diabeł Wenecki pod Biskupinem – Biskupin – Wenecja - od 75 zł
  • Kaszuby do góry nogami – Chmielno – Wieżyca – Szymbark – od 50 zł.
  • Woliński Park Narodowy Trzęsacz – Międzyzdroje – Zalesie – Wapnica – od 59 zł.

MAZURY - 1.DZIEŃGierłoży -  koło Kętrzyna, niegdyś Wolfsschanze, czyli Wilczym Szańcu, gdzie mieściła się słynna kwatera główna Adolfa Hitlera. Następnie  Świętej Lipki – sławne sanktuarium maryjne. Obiadokolacja i nocleg. 2.DZIEŃ – Frombork – zwiedzanie warownej katedry kapituły warmińskiej. Następnie  przejazd do  Elbląga -  spacer po mieście - budynek dawnego klasztoru, mury miejskie z Bramą Targową z XIV/XV w. Po obiedzie w godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Cena już od 309 zł.

WYBUCHOWA BYDGOSZCZ I PACHNĄCY TORUŃ - Wyjazd w godzinach porannych w kierunku Bydgoszczy. 1.DZIEŃ – Podczas przejazdu wizyta w OSTROMECKU - we wsi znajduje się okazały zespół pałacowo-parkowy należący kiedyś do rodziny Schönborn. Przejazd i zwiedzanie z przewodnikiem CENTRUM TECHNIKI WOJENNEJ DAG FABRIK BROMBERG - w pustych wnętrzach siedmiu budynków fabrycznych, ograbionych niegdyś z aparatury przez Armię Czerwoną, znajdują się ekspozycje muzealne, poświęcone zagadnieniom związanym z historią zakładów. Poznamy historie fabryki DAG Bromberg, produkującej w przeszłości nitroglicerynę. Po zwiedzaniu możliwość przejazdu do centrum Bydgoszczy zabytkowym OGÓRKIEMZWIEDZANIE CENTRUM BYDGOSZCZY. Spacer przez Stary Rynek, Katedrę, Mostową i Wyspę Młyńską.  Wieczorem obiadokolacja. 2.DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd do Torunia. Spacer wokół murów obronnych w kierunku Krzywej Wieży, pomnik Mikołaja Kopernika, Ratusz, Kościół Janów i Dom Kopernika. Dla chętnych grup do wyboru wizyta w: Planetarium, Orbitarium, Geodium lub Żywym Muzeum Piernika. Po obiedzie i wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych. Cena już od 215 zł.

WIELKOPOLSKA: Poznań - Rogalin- Kórnik - 1.DZIEŃ – Wizyta na jedynej w Poznaniu wyspie na Warcie i Ostrowie Tumskim: katedra romańsko-gotyckiej, mauzoleum z nagrobkami pierwszych królów Polski. W południe  wizyta pod ratuszem – perełką renesansowej architektury - w samo południe można tam obejrzeć słynne koziołki. Po obiedzie dalsze zwiedzanie  miasta z przewodnikiem - Start Rynek. Po południu wizyta w Poznańskiej Palmiarni  lub zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu INEA. Przed kolacją zwiedzanie Browaru LECH – zapoznanie się z procesem produkcyjnym piwa połączone z degustacją na koniec wizyty(grupy dorosłych). Po kolacji przejazd na nocleg. 2.DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd do Zamku w Kórniku - zwiedzanie  i spacer po Arboretum. Po zwiedzaniu przejazd do Rogalina - zwiedzanie okazałego zespołu pałacowo - parkowego z pięknym francuskim ogrodem oraz rezerwatu Dęby Rogalińskie. Po zwiedzaniu obiad i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych. Cena już od 319 zł.

WARSZAWA  - Wyjazd we wczesnych godzinach porannych w kierunku Warszawy. 1. DZIEŃ - Przejazd do Warszawy. Spotkanie z przewodnikiem miejskim, który oprowadzi grupę po Starym Mieście, Rynku, Placu Zamkowym przez Krakowskie Przedmieście do Ogrodu Saskiego i Grobu Nieznanego Żołnierza. Po czasie wolnym  wizyta w Zamku Królewskim ewentualnie wjazd na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki. Po zwiedzaniu przejazd na obiadokolację i nocleg. Jeśli czasu i siły wystarczy możliwe jest zorganizowanie wyjścia do galerii handlowej lub kina. 2. DZIEŃ - Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania: zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie, przejazd koło Sejmu i Senatu. : Łazienki Królewskie - Pałac na Wodzie z zewnątrz, park z licznymi zabytkami klasycystycznymi, pomnik Chopina. W miarę możliwości wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego, a następnie w Centrum Nauki Kopernik. Powrót w późnych godzinach wieczornych- około 23:00-00:00. Cena już od 247 zł.

KRAKÓW-ZAKOPANE-WADOWICE-OŚWIĘCIM-ENERGYLANDIA - 1.DZIEŃ - Wyjazd w godzinach wieczornych i przejazd na południe Polski do KRAKOWA2. DZIEŃ – Od rana zwiedzanie centrum KRAKOWA i spacer z przewodnikiem miejskim Traktem Królewskim: Wawel - Katedra Wawelska, groby królewskie, dziedziniec zamkowy, Droga królewska ul. Kanonicza, Grodzka, Sukiennice, Kościół Mariacki, Wieża Ratusz owa, ul. Floriańska, Dom Matejki, Brama Floriańska, Barbakan, wizyta na dziedzińcu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po zwiedzaniu czas wolny na Starym Mieście. Wieczorem przejazd na obiadokolację i nocleg na Podhalu.  3. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd i spacer po centrum Zakopanego: kompleks  skoczni narciarskich, Krupówki, Cmentarz na Pęksowym Brzysku. Wizyta w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Wjazd koleją linową lub wejście na Gubałówkę i przejście szlakiem turystycznym na Butorowy Wierch. Zjazd wyciągiem krzesełkowym do Zakopanego. Powrót na obiadokolację. Wieczorem możliwość zorganizowania dyskoteki. 4.DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd w kierunku Wadowic. Wizyta w mieście gdzie wychował się Papież Jan Paweł II. Zwiedzanie Domu Papieskiego w Wadowicach. Następnie przejazd do Oświęcimia. Wizyta w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu – muzeum utworzone w 1947 staraniem byłych więźniów KL Auschwitz w celu zachowania „po wsze czasy” pozostałości po byłym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Ewentualnie całodzienny pobyt w Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze.  Wieczorem w drodze powrotnej wizyta w Sanktuarium Maryjnym w Częstochowie na Jasnej Górze.  5.DZIEŃ – Powrót w godzinach porannych. Cena już od 399 zł.

ENERGYLANDIA - MEGA aktywny wypoczynek w największym w Polsce Rodzinnym Parku Rozrywki !!! ENERGYLANDIA to ogromny, nowoczesny kompleks rozrywkowy, pierwszy  i jedyny tego typu obiekt w Polsce, zlokalizowany w urokliwym miasteczku Zator, nieopodal Oświęcimia, w województwie małopolskim, w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem, niespełna 17 km od Wadowic i Oświęcimia. Największe i najbardziej ekstremalne atrakcje Parku to MAYAN ROLLER- COASTER, Aztec Swing,  SPACE GUN, APOCALIPTO , ROLLERCOASTER VIKING, TSUNAMI DROPPER.  Już wiosną 2016 roku powstanie  jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie - Formuła 1.  W strefie familijnej lubiane bardzo lubiane są: Atlantis, Kopalnia Złota, Plash Battle, Monster Attack, Mars Coaster, Frutti Loop, Widokowe Samolociki, Dragon Roller Coaster i wiele innych atrakcji.   Cena już od 189 zł. (plus bilet wstępu)

HEIDE PARK  -  Całodzienny pobyt w wesołym miasteczku Heide Park w Niemczech  – szalona zabawa na BIG LOP - cztery razy głową w dół z wysokości 30 metrów, roller castery: Colosuss, Scream, Limit i Krake. Mniej ekstremalne: Huracan, Desert Race. Pętle, spirale, korkociągi,  zakręcona jazda na torze bobslejowym Bobbahn, spływ rwącym potokiem na pontonach - Mountain Rafting. Te i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie. Nowość 2016 r. !!! Wspaniała zabaw dla fanów smoczych przygód – wyspa zabaw z bohaterami topowej animacji  „Jak wytresować smoka”  -  Cena już od 149 zł. 

TRIPICAL ISLANDS  - słynie z licznych zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek i wielu innych fascynujących atrakcji. Na plażach, których długość przekracza 400m znajdziemy liczne leżaki i miejsca do wypoczynku. Wewnątrz Tropical Island znajduje się ponad 30.000 roślin. Oprócz tego znajdziemy tutaj bary, restauracje, pasaż handlowy , strefę sauny i masażu i wiele innych ciekawych atrakcji. Wilgotność powietrza na wyspie wynosi 40-60%, a temperatura wody ma ok. 28-30 stopni C.  Cena już od 129 zł.

PARYŻ - 1. DZIEŃ - Wyjazd w godzinach południowych. 2. DZIEŃ – Od rana piesze zwiedzanie  PARYŻA.  Spacer od Placu Bastylii, przez dzielnicę Muszkieterów, obok Centrum Pompidou do - Wyspy La Cite – najstarsza część miasta - Katedra Notre Dam, Pała Sprawiedliwości ze słynną Św. Kaplicą. Po przerwie obiadowej przejazd metrem pod Wieżę Eiffla. Przejazd metrem na Pola Elizejskie pod Łuk Triumfalny na obiadokolację. Nocleg. 3. DZIEŃ - Po śniadaniu przejazd Drogą Triumfalną od Łuku Triumfalnego przez Pola Elizejskie do Muzeum perfum Fragonard oraz okolice Opery Garniera, Galerie Lafayetta, Plac Vondome do Pałacu Inwalidów ze słynnym sarkofagiem Napoleona dalej Dzielnica Łacińska, Panteon, Ogród Luksemburski. Następnie przejazd autokarem pod Muzeum Luwru. Spacer przez Ogrody Tulleries do Placu de la Concorde - obelisk. Przejazd na obiadokolację. Na zakończenie dnia rejs statkiem po Sekwanie.  Przejazd na nocleg. 4. DZIEŃ - Po śniadaniu wykwaterowanie i dalszy ciąg zwiedzania PARYŻA - Montmarte z Bazyliką Sacre – Coeur,  Plac du Tertre. Następnie przejście bulwarem do Placu Pigale i Moulin Rouge . Po południu przejazd do dzielnicy XXI w. La Defanse – zwanej Paryskim Manhatan. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną. 5. DZIEŃ - Przyjazd w godzinach popołudniowych. Cena już od 999 zł.

HOLANDIA - 1. DZIEŃ - Wyjazd w godzinach wieczornych. 2. DZIEŃ – Wizyta i zwiedzanie skanseny wiatraków i domów pochodzących z XVII w., położonych nad rzeką Zaan. Skansen ZAANSE SCHANS. Podczas zwiedzania istnieje możliwość zarezerwowania pokazu procesu produkcji tradycyjnych holenderskich serów typu „gouda”. Następnie VOLENDAM – najpiękniejsze miasteczko Holandii Północnej, gdzie do dziś zachowana i kultywowana jest tradycja oraz stroje ludowe. Obiadokolacja i nocleg. 3. DZIEŃ – Po śniadaniu zwiedzanie  AMSTERDAMU.  Spacer z pilotem do Placu Dam, następnie Damrak, Muntplein, Rembrandtplein, Bloemenmarkt z kolorowymi kompozycjami kwiatowymi, Westerkerk. Wejście do muzeum figur woskowych – Madame Tussaud‘s. Chwila czasu wolnego z propozycją na wczesny lunch połączony z degustacją typowej przekąski holenderskiej , czyli kanapki ze śledziem.  Następnie przejście do szlifierni diamentów – pokaz sposobów obróbki tych niezwykle szlachetnych kamieni połączony z możliwością zakupu. Po południu wejście do muzeum narodowe - Rijksmuseum ewentualnie do Muzeum Vincenta van Gogha. Po południu  rejs po kanałach Amsterdamu. Po obiadokolacji spacer po dzielnicy czerwonych świateł. Przejazd na nocleg. 4. DZIEŃ – Po śniadaniu przyjazd do KEUKENHOF – niesamowitego ogrodu, gdzie na terenie 32ha podziwiać można ponad 7 milionów tulipanów wszelkich odmian. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski.5. DZIEŃ – Przyjazd we wczesnych godzinach porannych. Cena już od 999 zł.

BAWARIA - 1.DZIEŃ – Wyjazd w godzinach wieczornych i nocny przejazd przez Niemcy. 2.DZIEŃ – Zwiedzanie zamku Herrenchiemsee, Przejazd malowniczymi trasami widokowymi Deutsche Alpenstraße i Romantische Straße i wizyta w klasztorze i bazylice w Ettal – jednym z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Niemczech. Obiadokolację i nocleg. 3.DZIEŃ – Po śniadaniu zwiedzanie Monachium - Pałac Nymphenburg, monachijska starówka - wizyta m.in. w słynnym Frauenkirche – Kościele Mariackim, będącym symbolem stolicy Bawarii, Kolumna Mariacka, Nowy i Stary Ratusz, Odeonsplatz, Kościół Teatynów, Rezydencja Książąt i Królów Bawarskich oraz gmach Bawarskiej Opery Narodowej. Najbardziej znana piwiarnia na świecie – Hofbräuhaus. Przejazd do Dzielnicy BMW, wizyta w Parku Olimpijskim, Obiadokolacja i nocleg. 4.DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd romantyczną trasą widokową do jednego z najpiękniejszych zakątków Bawarii, malowniczo położonego Wieskirche. Następnie przejazd do Hohenschwangau – zamek Neuschwanstein. Linderhof - najmniejszy z zameczków króla Ludwika II.  Garmisch-Partenkirchen - spacer po zimowej stolicy Niemiec. obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych możliwość zorganizowania wieczorku bawarskiego z bogatym szwedzkim stołem obfitującym w lokalne bawarskie potrawy . Powrót na nocleg. 5. DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Po drodze zwiedzanie miejscowości Bamberg. Spacer Starym Mieście, wizyta m.in. w Katedrze Cesarskiej. Przejście nad Małą Wenecją (Klein Venedig) – malowniczymi domkami rybackimi położonymi nad rzeką Pegnitz. Po zwiedzaniu dalsza podróż do Polski. Przyjazd w godzinach nocnych. Cena już od 1049 zł.

WIEDEŃ - 1. DZIEŃ Wyjazd  w godzinach wieczornych i przejazd w kierunku Czech. 2. DZIEŃ – Od rana zwiedzanie Starego Miasta w Ołomuńcu – jednego z największych zespołów zabytków w Czechach - kolumna Trójcy Przenajświętszej. Następnie przejazd do Kromieryża - zwiedzanie jednego z najpiękniejszych, barokowo-renesansowych kompleksów Pałacowo-Ogrodowy. Obiadokolacja i nocleg. 3. DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd w kierunku Austrii. Około południa przyjazd do Wiednia - na początek panorama miasta ze Wzgórza Kahlenberg i kościół Św. Józefa z kaplicą Jana III Sobieskiego, urokliwa dzielnica Grinzing. Następnie Domu Hundertwassera, kamienica wyróżniająca się na tle pozostałych budynków jest dziś jedną z największych atrakcji miasta.  Następnie przejazd do barokowej budowli-Belwedere. Późnym popołudniem przejazd na Prater – rozrywka w słynnym wesołym miasteczku. Po obiadokolacji przejazd na nocleg. 4. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd obwodnicą Starego Miasta, m.in. Katedra Św. Szczepana - najbardziej reprezentatywna budowla gotycka Austrii, Zegar Figuralny, ulica Graben, ulica Kutner,  Ringstrasse, Opera, Hofburg - największy i najwspanialszy miejski pałac Wiednia – zwiedzanie skarbca lub krypt cesarskich, Teatr Dworski, Ratusz, Parlament, wejście do Muzeum Historii Naturalnej. Obiadokolacja i nocleg. 5. DZIEŃ – Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Schoenbrunn - porównywanego często do Wersalu pod Paryżem. Następnie spacer po ogrodach, Palmiarnia, Ogród Różany, Fontanna Neptuna, Glorietta. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną przez Czechy do Polski. 6. DZIEŃ -  Powrót do Polski przez Czechy. Przyjazd w godzinach porannych. Cena już od 845 zł.

LWÓW - 1. DZIEŃ - Wyjazd w godzinach porannych i przejazd przez Polskę w kierunku granicy Polsko-Ukraińskiej.  Po drodze zwiedzanie Lublina. Obiadokolacja i nocleg. 2. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd do Lwowa – objazd miasta autokarem, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Brama Prochowa, Cerkiew Włoska, Arsenał królewski, Kościół dominikanów, Katedra Ormiańska, Cerkiew Preobrażeńska, Apteka-Muzeum, Kamienica Czarna i Królewska, Synagoga, „Złota Róża”, dawny klasztor Benedyktynów, Ratusz – kamienice przy Rynku – centralnym Placu miasta. Obiadokolacja i nocleg. 3. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd do Zbaraża – miasteczka wysławionego przez Sienkiewicza opisem oblężenia  w 1649 r.  Przejazd w kierunku Tarnopola oraz Trembowli - najstarszego miasta Tarnopolszczyzny z pięknym rynkiem i ruinami zamku. Obiadokolacja i nocleg. 4. DZIEŃ –  Po śniadaniu zwiedzanie Iwano-Frankowska (Stanisławowa) - trzeciego, co do wielkości po Krakowie i Lwowie miasta Galicji: rynek, ratusz, kolegiata  z nekropolią Potockich, kościół ormiański, synagoga. Po południu powrót do Lwowa i wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim, na którym spoczywa m.in. Maria Konopnicka i Gabriela Zapolska oraz zwiedzanie Cmentarza Obrońców Lwowa (Orląt Lwowskich). Obiadokolacja i nocleg. 5. DZIEŃ - Po śniadaniu wykwaterowanie i dalsze zwiedzanie Lwowa - Wysoki Zamek, Kopiec Unii Lubelskiej – z pękną panoramą miasta, Opera, Wały Hetmańskie, Katedra polska, Kaplica Boimów, dawna Dzielnica Żydowska, Kościół Bernardynów, przepiękny Pomnik Mickiewicza na Alei Swobody, ulica Akademicka, Sanktuarium Św. Antoniny. Po zwiedzaniu przejazd na obiadokolację i nocleg po stronie Polskiej.  6. DZIEŃ  -  Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Po drodze obiad i zwiedzanie np. Torunia – spacer po Starym Miście.  Powrót w późnych godzinach wieczornych. Cena już od 1099 zł.

      Jesteśmy do Państwa dyspozycji 

Kalkulacja została przygotowana dla grupy minimum 45 osób.                                                                                                  

Dysponujemy również komfortowymi autokarami o maksymalnej liczbie miejsc handlowych 67.

Każdy uczestnik wyjazdy zagranicznego zobowiązany jest do posiadania dowodu osobistego lub paszportu.

Program w większości realizowany jest na świeżym powietrzu, proponujemy więc wygodny strój sportowy i ciepłe okrycie.

PROMOCJA!!!!! 1 uczeń jedzie gratis!! – o szczegóły zapytaj w biurze.  Zadaj nam pytanie!!  E-mail: podroze@adeurotrans.com.pl