Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ENERGYLANDIA I KRAKÓW

energylandia-i-krakow-368.jpg energylandia-i-krakow-367.jpg

ENERGYLANDIA I KRAKÓW, termin: 21-24 czerwca 2019

DZIEŃ 1. 21.06.2019

Wyjazd  w godzinach wieczornych, około 21:00 i przejazd nocny na południe Polski do miejscowości Zator.

DZIEŃ 2. 22.06.2019

Całodzienny pobyt w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Jest to ogromny, nowoczesny kompleks rozrywkowy, pierwszy  i jedyny tego typu obiekt w Polsce, zlokalizowany w urokliwym miasteczku Zator, nieopodal Oświęcimia, w województwie małopolskim, w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem, niespełna 17 km od Wadowic i Oświęcimia. Atrakcje są podzielone na 3 Strefy: Dla Najmłodszych, Familijną oraz Ekstremalną. Nasz Park Rozrywki  na ogromnej przestrzeni 26 hektarów oferuje aż 57 różnego rodzaju atrakcji i urządzeń i co bardzo ważne, wszystkie dostępne są bez ograniczeń w cenie jednego biletu! Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3. 23.06.2019

Po śniadaniu przejazd do centrum Krakowa i spacer z przewodnikiem miejskim Traktem Królewskim: Wawel - Katedra Wawelska, groby królewskie, dziedziniec zamkowy, Droga królewska ul. Kanonicza, Grodzka, Sukiennice, Kościół Mariacki, Wieża Ratuszowa, ul. Floriańska, Dom Matejki, Brama Floriańska, Barbakan, wizyta na dziedzińcu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po obiedzie czas wolny na Starym Mieście. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną.

DZIEŃ 4. 24.06.2019

Powrót w godzinach porannych ok. 07:00

 

Cena: 429 zł/osoba – (przy grupie 40. chętnych)

W CENĘ WLICZONE JEST:

  • przejazd komfortowym autokarem

  • 1 nocleg w Krakowie lub w okolicy (pokoje 2,3,4 osobowe z dostępem do łazienki i WC)

  • wyżywienie: 1 obiadokolacja, 1 śniadanie, 1 obiad

  • opieka pilota

  • przewodnik miejski w Krakowie

  • ubezpieczenie podróżne NNW

DODATKOWO PŁATNE:

  • bilety wstepu do zwiedzanych obiektów