Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozkład jazdy Ukraina - Polska UA

УКРАЇНА >>> ПОЛЬЩА

Кам'янець-Подільський  >>> Колобжег

Nazwa przystanku Godzina odjazdu Numer stanowiska
Кам'янець Подільський , Д.А. , вул . Кн. Корітовичів, 19 15:00 -
ЧЕРНІВЦІ , Д.А. вул . Головна, 219 16:25 -
Снятин , Д.А. вул . Винниченка 1 17:05 -
Коломия , Д.А. вул . Антоненкa - Давидовичa 15 17:50 -
Івано - Франківськ , Д.А. вул . Пасічна 18:55 -
бурштин , Д.А. 19:40 -
Рогатин , Д.А. вул . Галицька 8 20:05 -
ЛЬВІВ , Д.А. вул . Стрийська 109 21:20 -
ЛЬВІВ , AC  пл. Двірцева, 1 21:40 -
Замосць , Д.А. вул . Грубієжовска 9 01:45 -
Люблін , Д.А. вул . алея Тисяцлеція 6 03:05 0
ВАРШАВА , Д.А. Aleje Jerozolimskie 05:40 -
Варшава , Модлін Аеропорт , A1 - A2 06:25 A1-A2
Торунь , AC станція міста. Площа 18 січня 09:05 -
Гданськ, Д.А. вул . 3-ГО Мая, 12 11:25 10
Гдиня, Д.А. Площа Конституції 12:00 6
Слупськ вул . Колатая МЗК ( на автобусній станції ) 13:50 -
Кошалін , Д.А. вул . Звуцягства 1 15:00 3
Колобжег , Д.А. вул . Алея Колейова 6 15:40 2
Суботи, Четверга - виїзд з України в польському

бронювання квитків www.odri-ua.com

NUMERY TELEFONÓW DO AUTOKARÓW:

PL: +48 690 503 228, +48 690 503 548         UA: +38 0676 708 593, +38 0676 708 598


ПОЛЬЩА >>> УКРАЇНА

Колобжег  >>> Кам'янець - Подільський

Nazwa przystanku Godzina odjazdu Numer stanowiska
Колобжег , Д.А. вул . Алея Колейова 6 10:40 2
Кошалін , Д.А. вул . Звуцягства 1 11:45 3
Слупськ вул . Колатая МЗК ( на автобусній станції ) 13:15 -
Гдиня, Д.А. Площа Конституції 15:05 6
Гданськ, Д.А. вул . 3-ГО Мая, 12 16:25 10
Торунь , AC станція міста. Площа 18 січня 18:55 -
Варшава , Модлін Аеропорт , A1 - A2 21:35 A1-A2
ВАРШАВА , Д.А. , Aleje Jerozolimskie 144 22:20 -
Люблін , Д.А. вул . алея Тисяцлеція 6 01:15 0
Замосць , Д.А. вул . Грубієжовска 9 02:45 -
ЛЬВІВ , AC  пл. Двірцева, 1 06:30 -
ЛЬВІВ , Д.А. вул . Стрийська 109 07:00 -
Рогатин , Д.А. вул . Галицька 8 08:10 -
бурштин , Д.А. 08:35 -
Івано - Франківськ , Д.А. вул . Пасічна 09:20 -
Коломия , Д.А. вул . Антоненкa - Давидовичa 15 10:25 -
Снятин , Д.А. вул . Винниченка 1 11:10 -
ЧЕРНІВЦІ , Д.А. вул . Головна, 219 11:50 -
Кам'янець Подільський , Д.А. , вул . Кн. Корітовичів, 19 13:10 -
Четверга, Суботи - Виліт з Польщі в Україну

бронювання квитків www.odri-ua.com

NUMERY TELEFONÓW DO AUTOKARÓW:

PL: +48 690 503 228, +48 690 503 548          UA: +38 0676 708 593, +38 0676 708 598