Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozkład jazy Polska-Ukraina PL

POLSKA >>> UKRAINA

KOŁOBRZEG >>> LWÓW

PIĄTEK

Nazwa przystanku Godzina odjazdu Numer stanowiska
KOŁOBRZEG, D.A., Aleja Kolejowa 6 10:40 2
KOSZALIN, D.A., Zwycięstwa 1 11:45 3
SŁUPSK, Kołłątaja MZK (przy dworcu PKS) 13:15 -
GDYNIA, Dworzec Autobusowy, Plac Konstytucji 15:05 6
GDAŃSK, D.A., 3-go Maja 12 16:25 10
TORUŃ, Dworzec Miasto, Plac 18 Stycznia 18:55 -
WARSZAWA, D.A., Zachodni Aleje Jerozolimskie 144
22:20 -
LUBLIN, D.A., Aleja Tysiąclecia 6 01:15 0
LWÓW, Dworzec Kolejowy, Dvirtseva Square 1 06:30 -
LWÓW, D.A., Stryjska 109 07:00 -
Wyjazdy w każdy PIĄTEK

Bilety można kupić online na www.adeurotrans.com.pl

NUMERY TELEFONÓW DO AUTOKARÓW:

PL: +48 690 503 228, +48 690 503 548          UA: +38 0676 708 593, +38 0676 708 598


UKRAINA >>> POLSKA

LWÓW >>> KOŁOBRZEG

SOBOTA

Nazwa przystanku Godzina odjazdu Numer stanowiska
LWÓW, D.A., Stryjska 109 21:20 -
LWÓW, Dworzec Kolejowy, Dvirtseva Square 1 21:40 -
ZAMOŚĆ, D.A., Hrubieszowska 9 01:45 -
LUBLIN, D.A., Aleja Tysiąclecia 6 03:05 0
WARSZAWA, D.A.,Zachodni Alje Jerozolimskie 144
05:40 -
WARSZAWA-MODLIN, Airport, A1-A2 06:25 A1-A2
TORUŃ, Dworzec Miasto, Plac 18 Stycznia 09:05 -
GDAŃSK, D.A., 3-go Maja 12 11:25 10
GDYNIA, Dworzec Autobusowy, Plac Konstytucji 12:00 6
SŁUPSK, Kołłątaja MZK (przy dworcu PKS) 13:50 -
KOSZALIN, D.A., Zwycięstwa 1 15:00 3
KOŁOBRZEG, D.A., Aleja Kolejowa 6 15:40 2
Wyjazdy w każdĄ SOBOTĘ

Bilety można kupić online na www.adeurotrans.com.pl

NUMERY TELEFONÓW DO AUTOKARÓW:

PL: +48 690 503 228, +48 690 503 548         UA: +38 0676 708 593, +38 0676 708 598