Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

STRYSZA BUDA

gigantyczne-kaszuby-w-miniaturze-234.jpg

STRYSZA BUDA

Wyjazd w godzinach porannych  ok. 08:30.

Po przejeździe do Stryszej Budy zwiedzanie z pilotem dwóch najatrakcyjniejszych i najbardziej nietypowych parków na Kaszubach – Kaszubskiego Parku Miniatur i Kaszubskiego Parku Gigantów. Po zwiedzaniu do dyspozycji grup pozostaje również Bajkowa Kraina - 60 postaci z Bajek i Baśni, MINI ZOO - żywe zwierzęta, Gabinet Śmiechu - Krzywe Zwierciadła, Zamek Strachu, dla najmłodszych - trampolina, zjeżdżalnia dmuchana (uruchamiana w zależności od pogody), plac zabaw. Po zakończeniu zwiedzania ognisko z pieczeniem kiełbasek.

KASZUBSKI PARK MINIATUR – Zwiedzanie z przewodnikiem parku i jego największych atrakcji wybudowanych w skali 1:25. Zobaczymy wierne kopie najbardziej charakterystycznych obiektów Kaszub, Polski, Świata. Dzięki swojej różnorodności park oprócz walorów estetycznych pełni również funkcję edukacyjną. Można tam zobaczyć najbardziej charakterystyczne budowle z różnych krańców świata. Statua Wolności, Sfinks,Big Ben czy Krzywa Wieża w Pizie, twarze amerykańskich prezydentów wykute w skale, Chrystus z Rio, to tylko niektóre obiekty, które znajdują się w parku.

KASZUBSKI PARK GIGANTÓW – Zwiedzanie atrakcji nowo powstałej części parku. Jego największe atrakcje to ogromne przedmioty, gigantyczne owady, monster truck, możliwość wejścia na pokład samolotu tupolew i poczucia się jak pilot za jego sterami, spacer po bajkowo kolorowym świecie krasnali oraz przywitanie z mieszkańcami lasu.

Powrót w późnych godzinach popołudniowych - około 16:00-16:00

W CENĘ WLICZONE JEST:

  • przejazd autokarem turystycznym ze Słupka lub Ustki spod wskazanego miejsca

  • opieka pilota podczas wycieczki

  • ognisko z pieczeniem kiełbasek (kiełbaski, chleb i dodatki)

  • ubezpieczenie podróżne NNW

DODATKOWO PŁATNE:

  • bilety wstępu- ok 25 zł, - bilet łączony do Parku Miniatur i Parku Gigantów

DODATKOWE INFORMACJE

Program wycieczki w większości realizowany jest na świeżym powietrzu, więc proponujemy wygodny strój sportowy.
Podczas wycieczki istnieje możliwość nabycia drobnych przekąsek w postaci słodkich bułek oraz napojów.