Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ENERGYLANDIA

energylandia-315.jpgenergylandia-232.jpg 

ENERGYLANDIA 

DZIEŃ 1. 

Wyjazd w godzinach wieczornych, około 21:00 i przejazd nocny na południe Polski do miejscowości Zator  i parku rozrywki ENERGYLAND.

DZIEŃ 2.

Całodzienny pobyt w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze.

Park Rozrywki ENERGYLANDIA to ogromny, nowoczesny kompleks rozrywkowy, pierwszy  i jedyny tego typu obiekt w Polsce, zlokalizowany w urokliwym miasteczku Zator, nieopodal Oświęcimia, w województwie małopolskim, w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem, niespełna 17 km od Wadowic i Oświęcimia.

Atrakcje są podzielone na 3 Strefy: Dla Najmłodszych, Familijną oraz Ekstremalną. Nasz Park Rozrywki na ogromnej przestrzeni 26 hektarów oferuje aż 57 różnego rodzaju atrakcji i urządzeń i co bardzo ważne wszystkie dostępne są bez ograniczeń, w cenie jednego biletu! To system sprzedaży biletów znany z największych parków rozrywki nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

DZIEŃ 3.

Powrót do Słupska w godzinach porannych ok. 08:00.   

W CENĘ WLICZONE JEST:  

  •  przejazd autokarem turystycznym /klimatyzacja, bark, WC ,DVD/

  •  opieka pilota podczas wyjazdu/ przedstawiciel biura

  •  ubezpieczenie podróżne  NNW

DODATKOWO PŁATNE:

  • bilet wstepu - całodzienny: dzieci do 140cm wzrostu - 49zł, osoby dorosłe - 99zł

DODATKOWE INFORMACJE

Program wyjazdu w większości realizowany jest na świeżym powietrzu, więc proponujemy wygodny strój sportowy. Ponieważ oba przejazdy są realizowane nocą sugerujemy zabranie do autokaru kocyka i poduszki, aby maksymalnie udogodnić przejazd.
Podczas wycieczki istnieje możliwość nabycia drobnych przekąsek w postaci słodkich bułek, zapiekanek, frytek, lodów oraz napojów. Istnieje również możliwość zakupienia obiadu.

Podczas realizacji programu każdy uczestnik indywidualnie decyduje o wyborze atrakcji z której korzysta w danym momencie – czas do dyspozycji własnej.