Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POMORZE ZACHODNIE ZE SZCZECINEM

pomorze-zachodnie-ze-szczecinem-310.jpg pomorze-zachodnie-ze-szczecinem-309.jpg

POMORZE ZACHODNIE ZE SZCZECINEM

                                                                 
Dzień 1

Wyjazd w godzinach rannych i przejazd w kierunku  wyspy WolinW drodze na wyspę zatrzymamy się w nadmorskiej miejscowości Trzęsacz i zobaczymy tam ruiny gotyckiego kościółka na klifie, które są jedyną taką atrakcją w Europie. Już na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, w Zalesiu, zajrzymy do Zagrody Pokazowej Żubrów, w której żyją nie tylko żubry, ale także sarny, dziki oraz w specjalnych wolierach ptaki drapieżne. Inną atrakcją turystyczną parku jest Wzgórze Gosań - najwyższe wzniesienie polskiego wybrzeża leżące na wyspie Wolin, bezpośrednio nad morzem, z którego roztacza się piękny widok na Bałtyk. Następnie przejedziemy do Międzyzdrojów – modnego wśród artystów nadmorskiego kurortu, gdzie przespacerujemy się Aleją Gwiazd  i wpadniemy do Muzeum Figur Woskowych.

Przejazd do Wapnicy nad Turkusowe Jeziorko. Spacer po okolicy.

Zakwaterowanie w Międzyzdrojach. W godzinach wieczornych ognisko z kiełbaskami i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Szczecina - zwiedzanie najcenniejszych zabytków z przewodnikiem. Podczas spaceru obowiązkowo zobaczymy m.in.: Wały Chrobrego,  czyli taras widokowy o długości ok. 500 m na skarpie wzdłuż Odry, który jest słynnym założeniem urbanistyczno-architektonicznym i współtworzy wraz z Zamkiem Książąt Pomorskich i Katedrą  pw. św. Jakuba, nadodrzańską sylwetkę miasta, widoczną z głównych tras dojazdowych. Po zwiedzaniu – czas wolny, a przed wyjazdem w drogę powrotną do domu – obiad. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych. 

 

 

W CENĘ WLICZONE JEST:

  • przejazd komfortowym autokarem

  • opieka pilota

  • przewodnik miejski po Szczecinie

  • ubezpieczenie NNW

  • 1 nocleg ze śniadaniem

  • 1 obiadokolacja, 1 obiad, ognisko z kiełbaskami

 

DODATKOWO PŁATNE:

  • Muzeum Figur – 12 zł. / ulg.

  • Zagroda Żubrów – 5 zł

  • Muzeum Zamkowe w Szczecinie – 4 zł + 3 zł z oprowadzaniem przez przewodnika

 

KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMINIE!