Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WARMIA I ŻUŁAWY WIŚLANE

warmia-i-zulawy-wislane-328.jpgwarmia-i-zulawy-wislane-327.jpg

WARMIA I ŻUŁAWY WIŚLANE

DZIEŃ 1       

Wyjazd w godzinach rannych i przejazd w kierunku Warmii. W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Fromborka i zwiedzanie miasta. Zobaczymy zespół katedralny na wzgórzu złożony z katedry i obwarowań katedralnych, otoczony budynkami dawnych kanonii, wieżę Radziejowską, w której znajduje się Planetarium (seans), Muzeum Mikołaja Kopernikaprywatną wieżę Kopernika. Około 13.30 – obiad. Następnie przejazd przez Braniewo do Pieniężna i wizyta w Muzeum Misyjno-Etnograficznym o.o. Werbistów. Po zwiedzaniu udamy się do Stoczka Klasztornego (spacer po ogrodach klasztornych) na kolację i nocleg. Wieczorem proponujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek lub grill.

DZIEŃ 2

Po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego z bazyliką Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (miejsce odosobnienia prymasa Stefana Wyszyńskiego). Przejazd do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie zobaczymy Zamek biskupów warmińskich wraz z przedzamczem, bastionem i basztą – jeden z najcenniejszych zabytków w Polsce. Następnie przejazd do Malborka na obiad. Po obiedzie zwiedzanie warownego zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. W 1997 zamek został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót do Słupska. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

 

W CENĘ WLICZONE JEST:

  • przejazd autokarem turystycznym

  • opieka pilota, ubezpieczenie NNW

  • nocleg ze śniadaniem

  • wyżywienie - 2 obiady i 1 kolacja

  • przewodnicy w muzeach

  • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

 

KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE!